Najczęściej zadawane pytania

Informacje ogólne

Czy przy zakupie licencji istnieje możliwość otrzymania zniżki?

Tak. Przy zakupie licencji Educational istnieje możliwość otrzymania zniżki. W przypadku zainteresowania zakupem większej ilości licencji również prosimy o kontakt.

Czy jest możliwość przetestowania programu przed zakupem?

Tak. Aby sprawdzić funkcjonalność produktów Producent udostępnił 14-dniowe wersje trial. Any z nich skorzystać wystarczy na stronie z naszą ofertą kliknąć przycisk "Pobierz".

W jaki sposób otrzymam produkt po zakupie?

Produkty iSpring są dostarczane w formie elektronicznej. Po przetworzeniu płatności, otrzymają Państwo wiadomość e-mail, która będzie zawierała dane licencji. Jeśli już zainstalowana jest na komputerze wersja iSpring trial, wówczas można zarejestrować ją za pomocą dostarczonych danych rejestracyjnych.

Jakie typy licencji są w ofercie?

Oferujemy licencje typu Educational lub Business. Prosimy o kontakt, aby uzyskać więcej informacji.

Jakie są warunki aktualizacji iSpring?

Przy zakupie lub aktualizacji iSpring, można uzyskać bezpłatny roczny plan aktualizacji, która umożliwia dostęp do bezpłatnych większych i mniejszych ulepszeń.

iSpring Suite

Jaka jest różnica pomiędzy licencją Business i licencją Educational?

Licencja Business udziela prawa do użytkowania iSpring Suite na jednym komputerze biurowym i jednym komputerze domowym lub laptopie do celów komercyjnych. Licencja Educational dostęna jest do celów edukacujnych i tylko badań naukowych non-profit.

Jaka jest różnica pomiędzy iSpring Suite a iSpring Suite Max?

iSpring Suite Max posiada wszystkie funkcje iSpring Suite. Dodatkowo jest wzbogaconny o komponenty takie jak: iSpring Content Library oraz iSpring Space, co dobrze widać w porównaniu.

W jaki sposób jakość treści wpływa na wielkość wyjściowego pliku?

Osadzone pliki audio i wideo znacznie zwiększają rozmiar opublikowanego pliku. iSpring Suite pozwala kontrolować poziom kompresji, a tym samym wielkość prezentacji. Im wyższy poziom kompresji, tym mniejszy rozmiar publikowanego pliku.

Plik wideo w mojej prezentacji HTML5 nie odtwarza się. Dlaczego?

Można wstawić pliki wideo w różnych formatach do prezentacji: .avi, .mov, mpg, mpeg, asf, wmv. Przy publikacji prezentacji w HTML5, wstawione pliki wideo są przekształcane na format MP4 za pomocą wbudowanego kodeka H.264. Jest on zawarty w pakiecie iSpring, więc nie tzreba instalować niczego dodatkowego. Po konwersji wszystkie filmy z kursów, quizów i prezentacji będą doskonale odtwarzane w większości przeglądarek. Jeśli wideo się nie odtwarza sprawdź czy twoja przeglądarka obsługuje format wideo HTML5.

Jestem zarejestrowanym użytkownikiem iSpring Suite i chciałbym mieć najnowszą wersję programu. Czy mogę dostać zniżki?

Dla naszych zarejestrowanych użytkowników przewidujemy zniżki. W takiej sytuacji prosimy o kontakt. Dla użytkowników iSpring wszystkie aktualizacje programów są darmowe w czasie trwania subskrypcji.

iSpring Converter Pro

Czy iSpring Converter Pro zachowuje czcionki i style slajdów?

Po konwersji do HTML5 czcionka na slajdach zostanie zmieniona na domyślną czcionkę (Arial). Jednak iSpring Converter zachowuje wszystkie ustawione kolory, rozmiary i style.

Dlaczego moja przeglądarka nie nie wyświetla efektów przejścia 3D?

Przeglądarki Opera i Internet Explorer 9 nie obsługują transformacji CSS 3D. Jeśli prezentacja w HTML5 zostanie wyświetlona na jednej z tych przeglądarek, wówczas efekty przejścia 3D zostaną zastąpione podobnymi efektami 2D.

Dlaczego czcionki i style wyglądają inaczej, kiedy wyświetlam moją prezentację na iPadzie?

Podczas tworzenia prezentacji PowerPoint w systemie operacyjnym Windows, style (pogrubienie, kursywa) dla niektórych czcionek są generowane przez sam system operacyjny. W tym przypadku style czcionek nie zostaną zachowane przy prezentacji w HTML5 wyświetlanej na iPadzie, ponieważ iOS nie może odtworzyć danych styli. Styl może zostać zachowany tylko wtedy, gdy styl jest ustawiony jako domyślny (podobnie jak rodzina czcionek Arial lub Calisto MT oraz odmiany pogrubienia czcionek i kursywa).

Dlaczego kilka plików multimedialnych nie może zostać uruchomionych jednocześnie w mojej prezentacji HTML5 na iPad?

Ten problem występuje, ponieważ iOS iPad wykorzystuje tak zwany odtwarzacz multimedialny "singleton" . Oznacza to, że nie można odtwarzać plików audio i wideo wraz z kilkoma innymi plikami audio i wideo jednocześnie. Nie można uruchomić pliku wideo, podczas gdy dźwięk jest nadal odtwarzany. W tym przypadku odtwarzanie dźwięku zostanie przerwane.
Więcej informacji na ten temat znajduje się tutaj.

Dlaczego pliki audio / wideo nie są automatycznie odtwarzane w prezentacji HTML5 na moim iPadzie ?

Kwestia ta jest związana ze specyfiką iOS, która pozwala tylko na kliknięcie ładowania i odtwarzania osadzonych multimediów. Oznacza to, że trzeba nacisnąć ikonę "play", aby rozpocząć proces ładowania. Po załadowaniu wideo, odtwarzanie rozpocznie się automatycznie.
Więcej informacji na ten temat znajduje się tutaj.

iSpring QuizMaker

Gdzie mogę znaleźć numer wersji i klucza licencyjnego mojego programu iSpring QuizMaker?

Aby sprawdzić wersję i szczegóły licencyjne QuizMaker należy:
1. Kliknąć zakładkę Help na pasku narzędzi i przycisk About.
2. W oknie Informacje powinna pojawić się wersja produktu i klucz licencyjny.

Jaka jest różnica pomiędzy licencją Business i licencją Educational?

Licencja Business udziela prawa do użytkowania iSpring Suite na jednym komputerze biurowym i jednym komputerze domowym lub laptopie do celów komercyjnych. Licencja Educational dostęna jest do celów edukacujnych i tylko badań naukowych non-profit.
Więcej informacji na ten temat licencji znajduje się tutaj.

Czym różni się wersja próbna od pełnej?

Wersja testowa iSpring QuizMaker jest w pełni funkcjonalna i absolutnie równa pełnej wersji pod względem funkcjonalności i jakości odtwarzanych treści. Wersja testowa posiada tylko dwa ograniczenia:
1. Jest ważna tylko przez 30 dni
2. Dodaje w iSpring baner do górnej części pytania ( w wersji próbnej baner ma nazwę programu za pomocą którego został stworzony dany projekt)

Gdzie należy wprowadzić klucz licencyjny otrzymany po zakupie?

Po dokonaniu zakupu, zazwyczaj zamówienie jest realizowane poprzez wysłanie awiadomości e-mail z nazwą i numerem klucza licencyjnego. Aby zarejestrować produkt należy wykonać następujące czynności:
1. Zainstalować iSpring QuizMaker na komputerze.
2. Kliknąć zakładkę Pomoc na pasku narzędzi a następnie przycisk aktywacji.
3. Wybrać opcję Rejestracja Produktu.
4. Skopiować i wkleićj swoją nazwę rejestracji i klucz licencji w odpowiednich polach i kliknąć przycisk Dalej.
5. Spring QuizMaker wymaga aktywacji. Ten proces trwa kilka minut dla aktywacji online i wymaga aktywnego połączenia z Internetem. Można również wybrać ręczną aktywację (w przypadku problemów z dostępem do Internetu).

W jaki sposób jakość treści wpływa na wielkość wyjściowego pliku Flash?

Wbudowane pliki audio i wideo znacznie zwiększają rozmiar opublikowanego pliku. iSpring Suite znacznie zmniejsza rozmiar pliku w czasie konwertowania z PowerPoint do Flash przy użyciu skutecznych metod konwersji dostępnych w technologii Flash. iSpring QuizMaker pozwala kontrolować poziom kompresji, a tym samym wielkość prezentacji. Im wyższy poziom kompresji, tym mniejszy rozmiar publikowanego pliku Flash.