iSpring Learn LMSPrzydatne narzędzie do zarządzania, przechowywania i obsługi szkoleń

Szybkie tworzenie treści

do iSpring Learn LMS można przesłać treści takie jak prezentacje (.PPT), kursy (.SCORM), wideo (.MP4 oraz .FLV), pliki Flash (.SWF), ścieżki audio (.MP3 oraz .WAV) oraz dokumenty (.PDF, .DOC i .XLS). Program iSpring Learn LMS obsługuje treści SCORM 1.2 i SCORM 2004 niezależnie, czy były utworzone za pomocą pakietu iSpring Suite, czy za pomocą oprogramowania innych firm.

iSpring Learn LMS umożliwia między innymi:

Tworzenie przeglądarkowych prezentacji:

iSpring Learn LMS umożliwia tworzenie krótkich kursów, quizów i szkoleń bezpośrednio z poziomu przeglądarki. Obsługa programu w przeglądarce jest bardzo intuicyjna. Krótkie projekty przygotowane w iSpring Learn LMS można w łatwy sposób podzielić na rozdziały. Można również dodać pytania testowe, aby sprawdzić czy uczniowie skutecznie przyswają informacje. iSpring Learn pozwala na śledzenie postępów jakie wykonali uczniowie w danym kursie, na przykład ile osób przeczytało dany artykuł .

Współpraca z iSpring Suite:

iSpring Learn LMS jest dobrze zintegrowany z narzędziami iSpring Suite. Dzięku temu przesłane do iSpring LMS kursy, quizy, integracje i symulacje, które zostały przygotowane w iSpring Suite, mają możliwości raportowania wyników. Takie rozwiązanie pozwala na uzyskanie zaawansowanych informacji odnośnie tworzonych kursów.

Tworzenie struktury organizacji:

Struktura organizacji znacznie ułatwia przydzielanie, zarządzanie i śledzenie szkoleń. Struktura organizacji pozwala na podpięcie użytkownika do danej grupy (na przykład "dział sprzedaży"). Dzięki temu po publikacji kursu lub szkolenia przypisanego do tej grupy, użytkownik dostanie do niego dostęp. Użytkowników można przypisywac do różnych grup podzielonych na przykład na poszczególne zespoły i działy, aby mieć pewność że otrzymają dostęp do właściwych szkoleń.

Kontrola procesów szkolenia:

iSpring Learn LMS pozwala również na tworzenie tak zwanej "ścieżki nauki" - kilka kursów, quizów i szkoleń można połączyć w jeden dłuższy program edukacyjny. Dzięki takiemu rozwiązaniu w łatwy sposób mozna przydzielić nowego pracownika do programu wdrażającego. Learn LMS pozwala również na dostosowanie kalendarza, w który można ustalić między innymi szkolenia na żywo, spotkania internetowe, itd. Dodatkowo iSpring Learn LMS jest zintegrowany z Zoom - usługa do wideokonferencji.

Warte uwagi nowości w iSpring Learn LMS:

  • Dostęp ze smartfonów dzięki dedykowanym aplikacjom z App Store oraz Google Play;
  • Usprawnienie wstawiania zdjęć – dodano opcje umieszczania zdjęć w rzędzie
  • Uproszczenie weryfikacji poświadczeń bezpieczeństwa - Administrator ma możliwość wygenerowania kodów QR z informacjami jakie kursy ukończył dany uczestnik;
  • Tryb zdjęć pełnoekranowych – dodano możliwość wyświetlania zdjęć pełnoekranowych dla kursów i testów on-line

To jedynie niektóre z wielu zalet iSpring Learn LMS!

Prosimy o odwiedzenie strony producenta w celu dokładnego zapoznania się ze wszystkimi funkcjami iSpring Learn LMS.