iSpring QuizMakerNarzędzie do tworzenia interaktywnych quizów, które rozwiązuje się z wielką przyjemnością

Tworzenie interesujących dla użytkowników quizów nigdy nie było prostsze

iSpring Quizmaker pozwala na projektowanie imponujących, wysoce konfigurowalnych kursów e-Learningowych i quizów, obsługiwanych także przez urządzenia mobilne. Oprogramowanie iSpring Quizmaker jest niezwykle łatwe w użyciu. Pozwala zaoszczędzić dużo czasu zarówno podczas tworzenia pytań ocenianych jak i ankiet. Pytania wzbogacone o materiały audio, wideo czy obrazy, komunikaty zwrotne dotyczące konkretnych pytań, rozgałęzienie quizów zależne od odpowiedzi oraz konfigurowalny sposób punktowania sprawiają, że proces nauki staje się bardziej atrakcyjny.

Opcje dostosowania wyglądu quizów są praktycznie nieograniczone.Można skorzystać z wbudowanej biblioteki motywów lub samodzielnie dobrać kolorystykę elementów, parametry czcionki oraz wstawić takie elementy jak hiperłącza, grafiki i wzory lub efekty animacji. Zaawansowany edytor tekstu pozwala modyfikować również wszelkie etykiety np. przycisków czy tytułów.

Wartą uwagi funkcją iSpring QuizMaker jest importowanie zestawu pytań z pliku MS Excel. Może być on wykorzystany jako plik źródłowy, oznacza to, że jego modyfikacja automatycznie przekłada się na zawartość quizu, pozwalając przy tym na jego błyskawiczną aktualizację.

Istotnym aspektem programu iSpring QuizMakerjest kontrola postępów w nauce użytkowników. Raporty i statystyki zawierające punktację i odpowiedzi na wszystkie pytania konkretnych użytkowników są natychmiast przekazywane w wybrany z następującyh sposobów: na adres e-mail lub do systemu LMS, a także na wybrany serwer w formacie XML. Natomiast użytkownicy mają możliwość wydrukowania wyników ukończonego quizu oraz rejestru swoich wszystkich osiągnięć.

Mocną stroną iSpring QuizMaker jest możliwość zastosowania różnorodnych mediów. Możliwość dołączenia klipów wideo, narracji dźwiękowej, ścieżek audio do wybranych pytań, załączanie obrazów, modyfikacja ich rozmiarów oraz pozycjonowanie ich w układzie podstrony z danym pytaniem, a nawet zastosowanie wzorów matematycznych. Te wszystkie elementy decydują o zaangażowaniu użytkowników w proces nauki.


Dodatkowo utworzony raz quiz może zostać odtworzony na praktycznie każdym urządzeniu. Quizy utworzone za pomocą iSpring QuizMaker automatycznie dostosowują się do wszystkich pulpitów, tabletów oraz smartfonów.

To jedynie niektóre z wielu zalet iSpring QuizMaker!

Prosimy o odwiedzenie strony producenta w celu dokładnego zapoznania się ze wszystkimi funkcjami iSpring QuizMaker.