iSpring RiverPrzydatne narzędzie do konwersji prezentacji PowerPoint do formatu wideo lub szybkiej publikacji na YouTube

Szybka konwersja i możliwość załadowania do YouTube jednym kliknięciem

Czasami dobrym rozwiązaniem jest opublikowanie prezentacji w serwisie YouTube. W tym celu iSpring River konwertuje prezentacje do formatu wideo (.mp4). Wszystkie natywne dla PowerPointa efekty oraz właściwości prezentacji takie jak animacje, efekty przejścia, osadzone multimedia, obiekty SmartArt, style PowerPointa, oraz rodzaj czcionki i formatowanie tekstu, pozostają zachowane. Co ciekawe prezentacje można wysyłać i udostępniać na YouTube z dowolnego urządzenia, nawet jeśli nie ma ono zainstalowanego programu PowerPoint.

Przed dokonaniem konwersji można ostatecznie dostosować parametry tworzonego pliku wideo. W zależności od potrzeb można zmienić rozdzielczość oraz jakość wideo lub audio. Dostępne są też profile popularnych formatów plików.

iSpring River dodaje własną zakładkę do wstążki PowerPointa, tak więc cały proces konwersji odbywa się w znajomym dla użytkownika środowisku.

Publikowanie przekonwertowanej do formatu wideo prezentacji jest niezwykle łatwe. Konieczne nie jest nawet zapisanie nowego pliku na dysku twardym komputera. Kliknięcie na przycisk "Publish" powoduje umieszczenie projektu na wskazanym koncie użytkownika serwisu YouTube.

Warte uwagi właściwości programu iSpring River:

  • Efekty animacji
  • Osadzone multimedia
  • Obiekty SmartArt
  • Efekty przejścia - dokładnie przekonwertowane do pliku wideo
  • Czcionki i formatowanie tekstu (wszystie obiekty tekstowe zachowują swój rozmiar, położenie, styl, rodzaj czcionki, kolor oraz inne formatowanie znajdujce się na slajdach w prezentacji)
  • Style PowerPoint - zachowanie oryginalnego wyglądu szablonów

To jedynie niektóre z wielu zalet iSpring River!

Prosimy o odwiedzenie strony producenta w celu dokładnego zapoznania się ze wszystkimi funkcjami iSpring River.