iSpring Suite DXNajbardziej profesjonalne na rynku rozwiązanie do tworzenia w pełni programowalnych prezentacji

Uzyskanie pełnej kontroli nad odtwarzaniem prezentacji

iSpring Suite DX to deweloperska wersja programu iSpring Suite połączona z odtwarzaczem iSpring Player SDK. Jest to zestaw narzędzi pozwalający na pełną integrację treści z własnymi rozwiązaniami takimi jak: strony internetowe, portale i aplikacje mobilne. Oprogramowanie zapewnia niezawodną pracę na komputerach stacjonarnych, laptopach i platformach mobilnych.. Materiały przygotowane za pomocą tego programu można odtwarzać na dowolnych komputerach stacjonarnych, laptopach i platformach mobilnych.

iSpring Suite DX pozwala na konwersję prezentacji PowerPoint do Flash i zawartości do formatu HTML5. Za pomocą JavaScript i ActionScript API można również programowo kontrolować odtwarzanie materiałów.

iSpring Player SDK pozwala na uzyskanie pełnej kontroli nad wyglądem prezentacji i odtwarzaniem jej przy użyciu JavaScript lub ActionScript API. Dodatkowo można nawet zbudować nowy i unikatowy odtwarzacz prezentacji pasujący do własnego projektu.

Program iSpring Suite DX posiada również narzędzie iSpring Player SDK służące do sterowania odtwarzaniem prezentacji oraz na niestandardowe odtwarzanie prezentacji za pomocą JavaScript lub ActionScript API.

Kolejną funkcją dostępną w wersji Suite DX jest opcja prowadzenia statystyk dotyczących liczby wyświetleń. Dzięki programowi firmy iSpring Solutions możliwe jest uzyskanie informacji o liczbie oglądanych slajdów, czasie oglądania prezentacji, śledzenie ile czasu użytkownicy poświęcili na dany slajd oraz tworzenie sondaży z wynikami. Wszystkie dane wysyłane są na podany adres e-mail lub na serwer.

To jedynie niektóre z wielu zalet iSpring Suite DX!

Prosimy o odwiedzenie strony producenta w celu dokładnego zapoznania się ze wszystkimi funkcjami iSpring Suite DX.