iSpring TalkMaster Profesjonalne narzędzie do budowania symulacji rozmów, w celu skutecznego treningu i oceny umiejętności komunikacyjnych

Idealne narzędzie do nabycia lub oceny umiejętności komunikacyjnych

iSpring TalkMaster pozwala na implementację dowolnego scenariusza rozmowy, co pozwala na ciekawe trenowanie komunikacji w różnych sytuacjach życiowych. Idealne narzędzie do sprawdzenia własnych umiejętności. Program firmy iSpring Solutions jest kompatybilny z systemem LMS (Learning Management System) oraz obsługuje technologię HTML5 zapewniającą prawidłowe działanie dialogów na wszystkich urządzeniach. iSpring TalkMaster posiada kilka predefiniowanych motywów kolorystycznych, ale umożliwia także tworzenie własnych (np. motywów z kolorystyką firmy). Dodatkowo można zmieniać etykiety tekstowe przycisków i komunikatów.

Program posiada wbudowaną bibliotekę postaci, która zapewnia zestaw zdjęć i znaków służących do modelowania dialogów z różnych dziedzin: biznesu, medycyny, produkcji itd. Każda postać może wyrażać różne emocje w zależności od udzielonej odpowiedzi. Odpowiednie emocje oraz tła można wybrać indywidualnie dla każdej sceny. Pozwala to na lepsze wykreowanie kontekstu komunikacyjnego modelowanego dialogu. Dodatkowo można importować własne postacie i tła do wykorzystania.

Symulacja dialogów iSpring TalkMaster składa się z połączonych scen ułożonych w strukturę drzewa. Uczestnicy kursu przechodzą kolejne sceny w zależności od wybranych odpowiedzi. Aby dialogi były bardziej realistyczne, możliwe jest nagrywanie własnych narracji.

Dodatkowo program umożliwia gromadzenie i śledzenie wyników dialogów w LMS. Dzięki temu można nadzorować wyniki kompetencji wszystkich uczących się osób.

Kolejną funkcją dostępną w iSpring TalkMaster są dwa rodzaje scen. Każda z nich ma przypisane różne role i zadania. Można wyróżnić następujące sceny:
-scena rozmowy (składa się z wypowiedzi postaci oraz opcji odpowiedzi)
-scena odpowiedzi (scena zwrotna, daje uczniom informację na temat odpowiedzi wybranej w poprzedniej scenie)

To jedynie niektóre z wielu zalet iSpring TalkMaster!

Prosimy o odwiedzenie strony producenta w celu dokładnego zapoznania się ze wszystkimi funkcjami iSpring TalkMaster.