iSpring Converter ProNajlepsze narzędzie na rynku do konwertowania prezentacji PowerPoint do formatu HTML5 z najwyższą dokładnością

Nieograniczona mobilność prezentacji PowerPoint dzięki iSpring Converter Pro

iSpring Converter Pro jest to intuicyjne w obsłudze narzędzie pozwalające na zapis prezentacji utworzonych w Microsoft PowerPoint do formatu HTML5. W trakcie przekształcania, aplikacja zachowuje wszystkie elementy zawarte w prezentacjach, takie jak przejścia slajdów, podkład dźwiękowy oraz materiały wideo. Program integruje się z najnowszymi wersjami Microsoft PowerPoint dodając menu ikonkę iSpring Converter Pro na Wstążce (Ribbon).

Firma iSpring Solutions opracowała technologię AccuPoint i HyperPoint. Dzięki temu konwersja prezentacji PowerPoint do Flash, HTML5 i plików video orzebiega z najwyższą dokładnością. Każda prezentacja może dopasować się do rozmiaru i orientacji okna dla dowolnego urządzenia.

Ważną zaletą programu jest ochrona przed nieautoryzowanym dostępem. iSpring Converter Pro umożliwia dodawanie 4 wartw ochronnych: znak wodny, hasło, czas i ograniczenia domen.

Stworzenie interesującej prezentacji jest niełatwym wyzwaniem. Dlatego program iSprong przychodzi z pomocą. Pokaz może zostać wzbogacony przy pomocy zewnętrznych źródeł: filmy Flash, filmy z YouTube i wideo, obiekty Web. Dodatkowym atutem może być wzmocnienie przekazu poprzez elementy identyfikacji wizualnej (logo i opis firmy, link do witryny, informacje na temat prezenterów).

Nowości w programie iSpring Converter Pro:

  • Przyjazny interfejs
  • Wbudowany edytor audio służący do przekształcania prezentacji do formatu internetowego dla każdego urządzenia
  • Nagrywanie lub importowinie narracji audio, synchronizowanie jej ze wszystkimi slajdami i animacjami
  • Nowa aplikacja dla urządzeń z systemem Android i iOS do zapisywania i odczytywania prezentacji na urządzeniach mobilnych nawet bez dostęu do internetu
  • Nowy podgląd okna i lista odtwarzania dla muzyki w tle
  • Publikowanie prezentacji w iSpring Cloud

To jedynie niektóre z wielu zalet iSpring Converter Pro!

Prosimy o odwiedzenie strony producenta w celu dokładnego zapoznania się ze wszystkimi funkcjami iSpring Converter Pro.

Firma iSpring Solutions oferuje również bardziej zaawansowany produkt: iSpring Suite. Aby dowiedzieć się, która aplikacja będzie bardziej odpowiednia dla Państwa, prosimy skorzystać z uproszczonego porównania dwóch rozwiązań iSpring.