iSpring SuiteNajbardziej profesjonalne rozwiązanie na rynku do tworzenia projektów e-learningowych

Łatwe projektowanie zaawansowanych i atrakcyjnych kursów e-learningowych

Aby tworzyć wspaniałe e-learningowe projekty nie trzeba posiadać zaawansowanych umiejętności programistycznych. iSpring Suite to oprogramowanie przeznaczone do tworzenia wyjątkowych szkoleń w postaci filmów, quizów, symulacji dialogowych i innych edukacyjnych materiałów. Narzędzie firmy iSpring Solutions jest bogato zaopatrzone w intuicyjne narzędzia oraz kompatybilne z programem Microsoft Power Point. iSpring Suite dodaje własną zakładkę do paska narzędziowego w PowerPoint, co zapewnia perfekcyjną integrację między programami. Wszelkie animacje, wyzwalacze, efekty przejścia, czcionki, osadzone multimedia, formatowania, obiekty SmartArt czy nawet języki piane od prawej do lewej wyglądają dokładnie tak samo w formacie wideo, jak w prezentacji PowerPoint.

iSpring Suite to kompleksowe rozwiązanie do tworzenia projektów e-Learningowych składające się z następujących komponentów:

 • iSpring Quizmaker – narzędzie do tworzenia interaktywnych quizów
 • iSpring TalkMaster – narzędzie scenariusza do ćwiczenia umiejętności komunikacji
 • iSpring Flip – narzędzie do tworzenia przewijanych książek SCORM z Worda i plików PDF
 • Content Library – ponad 55 tysięcy szablonów i postaci
 • iSpring Converter Pro – konwerter plików PowerPoint do HTML5 i SCORM.
 • iSpring Cam Pro – program do tworzenia screencastów i tutoriali.
 • iSpring Visual – narzędzie do tworzenia bogatych interakcji z mediami.
 • iSpring Cloud – usługa w chmurze.
 • Wsparcie techniczne 24/7 – natychmiastowa pomoc telefoniczna, mailowa luba na czacie.
 • Regularne aktualizacje

 • Tym co wyróżnia wersję Suite wśród innych produktów z oferty iSpring Solutions jest możliwość ożywienia projektów. Program zapewnia obszerny zbiór zdjęć aktorów, które personalizują lekcje i umożliwiają przekazanie konkretnej informacji za pomocą odpowiednich gestów, postaw lub min, co znacznie upraszcza przyswajanie wiedzy. Jeśli wbudowany zbiór nie wystarczy, można także skorzystać z kreatora postaci i załadować własne obrazy w celu osiągnęcia właściwego przekazu.

  Kolejną funkcją przykuwającą uwagę udbiorców i dostępną jedynie w wersji Suite, jest opcja interakcji. Korzystając z dodatkowych szablonów efektów przejścia, takich jak: Książka, Katalog, FAQ czy Oś Czasu, można w jasny i profesjonalnie wyglądający sposób przedstawić materiał edukacyjny. Taki zabieg sprawi, że materiał zawarty w szkoleniu stanie się bardziej przystępny. Wszystkie efekty automatycznie dopasowują się do wielkości ekranu, na którym są wyświetlane.


  Dodatkowo dostępna bezpłatnie aplikacja mobilna iSpring play daje użytkownikom możliwość korzystania z kursów w dowolnym miejscu i czasie, nawet bez połączenia internetowego. Aplikacja dostępna jest na urządzeniach z systemem Android i iOS.

  To jedynie niektóre z wielu zalet iSpring Suite!

  Prosimy o odwiedzenie strony producenta w celu dokładnego zapoznania się ze wszystkimi funkcjami iSpring Suite.

  Firma iSpring Solutions oferuje również bardziej podstawowy produkt iSpring Converter Pro. Aby dowiedzieć się, która aplikacja będzie bardziej odpowiednia dla Państwa, prosimy skorzystać z uproszczonego porównania dwóch rozwiązań iSpring.