iSpring FlipProfesjonalne narzędzie do tworzenia kursów e-learningowych, w celu zwiększenia przejrzystości i zmniejszenia monotonii prezentacji

Idealne narzędzie do konwersji plików Word, PDF lub PowerPoint na interaktywne książki HTML5, zgodnych ze standardami SCORM, AICC, cmi5 i xAPI (Tin Can).

iSpring Flip pozwala na przekonwertowanie plików Word, PDF lub PowerPoint na interaktywne książki zapisane w HTML5, co pozwala na skuteczniejsze przyswojenie wiedzy. Dzięki zoptymalizowaniu książki przekonwertowane programem iSpring Flip otwierają się błyskawicznie, każda kolejna strona ładuje się natychmiastowo. Dodatkowo wszystkie obrazy jak i czcionki są wyraźne i ostre, dzięki czemu książka będzie lepiej zwizualizowana. Ponad to wszystkie odniesienia i linki zapisane w dokumencie po przekonwertowaniu będą działać nadal.

iSpring Flip tworząc książki w formacie HTML5 zapewnia do nich łatwy dostęp z urządzeń z systemami Windows, iOS, oraz Android, w tym również na smartfonów i tabletach. Przed opublikowaniem mamy możliwość skorzystania z opcji podglądu, dzięki czemu z łatwością zobaczymy to, co widzą użytkownicy smartfonów, tabletów bądź komputerów stacjonarnych. Dzięki formatowi HTML5 e-book automatycznie potrafi dostosować się do dowolnego rozmiaru i orientacji ekranu. Ponad to specjalna bezpłatna aplikacja iSpring Play pozwala na zapisywanie książek na urządzeniach przenośnych, dzięki czemu książki można czytać beż konieczności ciągłego bycia online.

To jedynie niektóre z wielu zalet iSpring Flip!

Prosimy o odwiedzenie strony producenta w celu dokładnego zapoznania się ze wszystkimi funkcjami iSpring Flip.

Firma iSpring Solutions oferuje bardziej zaawansowane programy iSpring Suite oraz iSpring Suite Max.