iSpring PresenterNarzędzie do e-learningu umożliwiające tworzenia intraktywnych quizów oraz ankiet

Kursy e-learningowe z narracją i quizami dla wszystkich urządzeń

iSpring Presenter dodaje swoją własną zakładkę do wstążki w programie PowerPoint. Dzięki temu mają Państwo pełny dostęp do wszystkich efektownych funkcji e-learningowych, które umożliwiają szybkie projektowanie kompletnych kursów lub testów ewaluacyjnych.

Za pomocą iSpring Presenter można dodać do slajdów wykłady lub objaśnienia wideo, dzięki czemu ożywia proces uczenia. Synchronizacja takich wstawek wideo ze slajdami czy animacjami PowerPointa jest bardzo prosta. Dodatkowo, mogą Państwo wzbogacić kursy e-learningowe komentarzami audio, filmami z serwisu YouTube czy filmami Flash.

To co odróżnia iSpring Presenter od wersji Pro to możliwość tworzenia quizów i ankiet, które mogą zostać bezproblemowo dołączone do kursu, ale też można opublikować je jako samodzielne projekty. Proces uczenia może znacznie zyskać na atrakcyjności dzięki dołączeniu pytań audio lub wideo, odpowiedzi za pomocą przeciągania i opuszczania, możliwości rozgałęzienia ścieżki nauczania/testowania za pomocą pytań filtrujących oraz opcji dostosowania wyglądu slajdu.

Efektywność przyswajanej wiedzy jest sprawdzana na kilka sposobów. Każda z odpowiedzi może być punktowana inaczej, a za niepoprawną odpowiedź można otrzymać punkty ujemne. Istnieje też możliwość ograniczenia czasu na odpowiedź lub wprowadzenie liczby prób oddania poprawnej odpowiedzi.

Dzięki wbudowanym narzędziom zrobione kursy będą automatycznie dostosowywać się do dowolnego ekranu na urządzeniach mobilnych takich jak telefon bądź tablet, oraz na komputerach stacjonarnych bez żadnej ingerencji użytkownika. Ponad to udostępnione kursy są kompatybilne z ponad 150 systemami LMS

Po zakończeniu projektowania kursu lub testu można skorzystać z wbudowanych opcji jego publikacji. Do wyboru mają Państwo:

  • nagranie płyty CD/DVD
  • umieszczenie na stronie internetowej lub blogu
  • opublikowanie jako paczkę SCORM w systemie LMS
  • załadowanie bezpośrednio do systemu LMS iSpring Learn

To jedynie niektóre z wielu zalet iSpring Presenter!

Prosimy o odwiedzenie strony producenta w celu dokładnego zapoznania się ze wszystkimi funkcjami iSpring Presenter.

Firma iSpring Solutions oferuje również bardziej podstawowy program iSpring Converter Pro oraz zaawansowane iSpring Suite oraz iSpring Suite Max.